تعطیلی دبیرخانه                ارسال کلیه پکیج های کنفرانس
  اخبار همایش
تعطیلی دبیرخانه
دبیرخانه در مورخه 21 بهمن ماه تعطیل می باشد خواهشمند است اگر سوالی دارید به ایمیل دبیرخانه مشکل خود را ارسال نمایید/
1396/11/21 ادامه مطلب


ارسال کلیه پکیج های کنفرانس
به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند پکیج های افرادی که به صورت غیر حضوری در کنفرانس ثبت نام کرده اند پست شده و به زودی به دست این عزیزان خواهد رسید، خواهشمند است در این خصوص از تماس با دبیرخانه خودداری فرمائید.
1396/11/21 ادامه مطلب


ارسال دعوتنامه های حضور در کنفرانس
به اطلاع کلیه عزیزانی که در کنفرانس ثبت نام نموده اند می رساند دعوتنامه ها به صورت کامل ارسال گردیده است،اگر دعوتنامه خود را دریافت نکرده اید سریعا با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.عزیزانی که به صورت عدم حضور ثبت نام نموده اند به هیچ عنوان نمی توانند در روز کنفرانس حضور داشته باشند و همچنین به اطلاع می رساند بدون داشتن دعوتنامه به هیچ عنوان امکان ورود به سالن را نخواهید داشت.
1396/11/10 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات
به اطلاع کلیه کاربران و پژوهشگران می رساند با توجه به درخواست های زیاد جهت تمدید مهلت ارسال آثار مهلت ارسال مقالات تا مورخه 25 دی ماه تمدید گردید.
1396/10/17 ادامه مطلب


مشکل تلفن های دبیرخانه
به اطلاع کاربران گرامی می رساند متاسفانه در تاریخ 18 آذر ماه تلفن های دبیرخانه دچار مشکل شده اند خواهشمند است سوالات و مشکلات خود را از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت نسبت به رفع این مشکل اقدام گردد.
1396/09/18 ادامه مطلب


اطلاعیه بسیار مهم در خصوص اعطای گواهینامه های مورد تائید وزارت علوم جهت حضور در کنفرانس
به اطلاع کلیه کاربران و پژوهشگران محترم می رساند طبق رایزنی های دبیرخانه به کسانی که علاقه مند باشند گواهینامه حضور در کنفرانس مورد تائید وزارت علوم اهدا می گردد. این گواهینامه قابل ترجمه با تائیدات دادگستری و وزارت خارجه خواهد بود.
1396/06/29 ادامه مطلب


اطلاع رسانی کنفرانس توسط مجله حسابرس مربوط به سازمان حسابرسی کل کشور
به اطلاع می رساند اطلاع رسانی کنفرانس توسط مجله حسابرس مربوط به بزرگترین دستگاه نظارتی کشور(سازمان حسابرسی کل کشور) در سایت www.hesabras.com انجام گردیده است.
1396/06/06 ادامه مطلب


حمایت رسمی انجمن مدیریت آموزش ایران با ریاست جناب آقای دکتر بهرنگی
به اطلاع کلیه پژوهشگران و کاربران محترم می رساند انجمن مدیریت آموزش ایران حمایت خود را از کنفرانس اعلام نموده اند و جناب آقای دکتر محمدرضا بهرنگی،ریاست انجمن نیز عضو کمیته علمی کنفرانس گردیدند.
1396/05/29 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
از کلیه پژوهشگران، دانشجویان و محققان دعوت می گردد نتیجه تحقیقات و پژوهش های خود را در قالب مقاله پژوهشی و ترویجی از طریق ثبت نام در سایت کنفرانس ارسال نمایند.تا بتوانبم در ارتقای اهداف حوزه حسابداری و مدیریت نقشی هرچند کوچک ایفا نماییم.
1396/04/24 ادامه مطلب


انواع مقالات (شفاهی، مجازی و پوستر)
1- ارائه شفاهی: شامل مقالات برتر و مرتبط با رسالت¬های اصلی کنفرانس می باشد، که توسط داوران به لحاظ محتوا، روش ها و نوآوری حائز رتبه برتر و شفاهی شده است. این مقالات بایستی ضرورتاً در روز و محل برگزاری کنفرانس، طبق زمان تعیین شده بصورت سخنرانی توسط نویسندگان ارائه شوند. گواهی صادرشده برای نویسندگان مقالات شفاهی، از نوع «ارائه» خواهد بود...
1396/04/23 ادامه مطلب


اطلاعیه مهم دبیرخانه برای پژوهشگران
با عنایت به تجربه دبیرخانه همایش در برگزاری کنفرانس های مشابه، نکات بااهمیتی را به اطلاع پژوهشگران می رساند. این موارد در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، اطلاعاتی درباره تدوین و ارسال مقالات، شرایط و مسایل صدور گواهینامه های کنفرانس، اطلاعاتی درباره هزینه های کنفرانس و ... تنظیم شده اند؛ دبیرخانه کنفرانس توصیه می نماید پژوهشگران قبل از مشارکت در کنفرانس و بویژه قبل از ارسال مقالات خود نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند. این موارد به ترتیب ذیل می¬باشند:
1396/04/22 ادامه مطلب


اعلام حمایت سیویلیکا
به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز میرسانیم ،مرجع دانش سیویلیکا ، حمایت خود را از هشتمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت اعلام کرده اند و به زودی اطلاعات کنفرانس بر روی سایت آن قرار خواهد گرفت در ضمن کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در این پایگاه نمایه خواهند شد.
1396/04/20 ادامه مطلب


چاپ کلیه مقالات پذیرفته شده در مجلات آی اس آی و آی اس سی
کلیه نویسندگان عزیزی که مقاله آنان در کنفرانس به صورت ارائه شفاهی، ارائه مجازی و پوستر پذیرفته شود .میتوانند برای چاپ در مجلات ISI و ISC هرچه سریعتر اقدام فرمایند. مبتنی است کاربران محترم می توانند شرایط و نام مجله از طریق ارسال ایمیل به آدرس ایمیلی که در ادامه مطلب آورده شده است دریافت نمایند.
1396/04/19 ادامه مطلب


روند داوری سریع
به اطلاع کلیه کاربران و پژوهشگرانی که جهت دریافت اکسپت مقاله خود عجله دارند می رساند بعد از ارسال اصل مقاله خود به ایمیل کنفرانس درخواست خود را ارسال نموده و اعلام دارند که قصد دریافت نامه پذیرش مقاله خود را دارند نامه پذیرش مقاله آنها بلافاصله برای آنها ارسال خواهد شد.
1396/04/18 ادامه مطلب


  اطلاعیه مهم ثبت نام
 
  اعضاء هیئت علمی و سخنرانان
 
  کارگاه های آموزشی
 
  محورهای همایش

1- کیفیت، بهره‌وری و تعالی سازمانی

2- رهبری و رفتار سازمانی

3- تولید، فرآیند و عملیات

4-مدیریت راهبردی

 5- مدیریت سیستم‌ها و فناوری اطلاعات

6- مدیریت استراتژیک و رقابت

7- مدیریت منابع انسانی

8- مدیریت تکنولوژی، تحقیق و توسعه

9- مدیریت بازار

10- اخلاق و فلسفه سازمان و مدیریت

11- حاکمیت سازمانی و مسوولیت اجتماعی

حسابداری


مدیریت­ مالی
 

ادامه مطلب

  

تاریخ های مهم
 
دبیرخانه همایش

  
روز شمار همایش

0-1
  پوستر همایش

 
  برگزارکنندگان و مجریان
  حامیان